piątek, 15 listopada 2013

Obiad za dyche we Wrocławiu

"Obiad za dychę we Wrocławiu" to projekt, który realizuję na swoim blogu, poprzez swoje subiektywne recenzję z różnych lokali we Wrocławiu, w których da się zjeść za 10 do 15 zł. Jako, że szukam najlepszej restauracji dla głodnego, niezbyt majętnego i niemającego zbyt wiele czasu studenta, w swojej ocenie uwzględniam: cenę jedzenia, czas obsłużenia, smak potraw oraz ich sytość, zakres oferowanych dań, a dodatkowo wnętrze i obsługę lokalu. Więc jeśli jesteś z Wrocławia i zastanawiasz się gdzie zjeść szybko, smacznie i tanio, to zapraszam do czytania...!
 
 
6,6/10
 
 
 
Lwia Brama
 
6,9/10
 

 
 
7,7/10
 
 

 Pizzeria BRAVO

8/10
Bar Smaczek

8,3/10
Zupa

8,3/10
Bar Misz Masz

9,4/10 

7 komentarzy:

 1. Bazylia wcale nie jest taka tania:) pamiętam jak zaczynali jakieś 10 lat temu , bylo dużo lepiej. Ja polecam stp, przepyszny szpinak:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zapomniałam o cegielni, bardzo blisko rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego , pyszne grzane wino i sałatki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Bardzo, na pewno zajrzę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jacek i Agatka ma więcej niż Lwia Brama?! Z opisu myślałam, że to najniżej uplasowany lokal z dotychczas odwiedzonych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Po namyśleniu się faktycznie to zmieniłam, mnie też to nie pasowało. Ale trzeba pamiętać, że punkty przyznawane są za poszczególne rzeczy: smak, sytość, oferta... Jest to ranking na najlepszą knajpę studencką (tanią, smaczną i gdzie można szybko zjeść) więc nawet bardzo dobra restauracja, jak Lwia Brama może być na niskiej pozycji, bo choć smak jest ok, to czas, cena, sytość także się liczą...

  OdpowiedzUsuń
 6. Potravel ! Dziękuję za polecenie knajp, w obu już byłam, niedługo wstawię recenzje.

  ~Jeśli ktoś ma coś jeszcze do polecenia, będę wdzięczna! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dawno nie było żadnej eskapady - czas nadrobić!
  Polecam bar "Pierożek" na Armi Krajowej.

  OdpowiedzUsuń